بخش جراحی مردان

 

رئیس بخش:  آقای دکتر محمد حسن پور فخاران- متخصص جراحی عمومی

سرپرستار: خانم اکرم محمودآبادی- کارشناس پرستاری

شماره تماس: 36161418-025

 

بخش جراحی مردان بیمارستان مجهز به 22 تخت و 12 اتاق می باشد علاوه بر اتاق های 2 تخته موجود در این بخش، جهت رفاه حال بیشتر بیماران 1 اتاق VIP نیز در نظر گرفته شده است. بيماراني كه در بخش جراحی مردان بستري مي گردند شامل كليه جراحي هاي عمومي و اختصاصي از جمله جراحي هاي مري، معده، روده كوچك، روده بزرگ، انوريسم هاي توراسيك، آنوريسم عروق اندام هاي تحتاني جراحي هاي بزرگ مثانه، كليه، حالب و مجاري ادرار، جراحي هاي عروق مغزي، تومور هاي مغز، تومور هاي نخاع و مشكلات عروقي آن، جراحي هاي ستون فقرات، لگن، زانو و اندام ها، جراحي هاي ترميمي مثل شكستگي هاي استخوان جمجمه و زيبايي مثل استئوتومي فك وغیره مي باشد. در این بیمارستان جراحی های فوق تخصصی درمان چاقی (اسلیو و بای پس) زیر نظر پزشکان مجرب انجام می گردد.

به کلیه بیماران آماده عمل آموزش های لازم قبل و بعد از عمل توسط پرستار داده می شود و پیگیری عمل جراحی بیماران و تعیین تکلیف بیماران از اولویت های بخش می باشد بدین سبب عمل جراحی بیماران با رعایت نکات ایمنی و بدون وقفه انجام می شود. در این بخش آموزش های لازم در خصوص تغذیه و مراقبت های بیماران از ناحیه عمل و چگونگی تعویض پانسمان انجام می شود و جهت رفاه حال همراهان بیمار صندلی تخت شو در نظر گرفته شده و مطالب آموزشی از طریق پمفلت در اختیار بیماران قرار می گیرد.

این بخش به دستگاه های تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه الکترو شوک، اکسیژن سانترال، ساکشن پرتابل، تشک مواج، تخت های مکانیکال سه شکن، الکتروکاردیوگرافی، پالس اکسی متر، مانیتورینگ فول پارامتر پرتابل و غیره تجهیز می باشد.